Παλιοί Βαθμοφόροι

Βαθμοφόροι, που πέρασαν από το Σύστημα μας από το 1988

Πίσω

Ονοματεπώνυμο: Προσκοπικό όνομα: Καθήκοντα: Έτος:
Αβερκιάδης Χάρης Σουρικάτα 2017
Αλαμάνη Μαρία Σιλ 2001
Ανδρομανέτσικου Βάσω Άλμπατρος 1995
Αργυρού - Παππά Αλίκη ΣΚίουρος 2010
Αρετός Νικόλας - 2014
Ασλανίδης Κωνσταντίνος Φεγγαρόψαρο 2017
Βαζαίος Νίκος Αλντεμπαράν 2011
Βλαχάκη Όλγα Ελάφι 2001
Βελαώρας Χαράλαμπος Πάντα 2009
Βερροιώτης Νίκος Λέων 2010
Γαβριελάτος Χρήστος Γεράκι 2004
Γαβριελάτου Λυδία - 2006
Γιαννακοπούλου Ειρήνη - 2011
Γιαννακοπούλου Ραφαηλία - 2011
Γκρέζιος Στέφανος Γλάρος 2017
Γρηγορόπουλος Δήμος Γεράκι 1975
Διαβάτη Τίνα Γαρίδα 2015
Διάκοβα Άννα Nimbus 2015
Διαμαντάτος Χριστοφορος Γάτος 2006
Δρυμούσης Διαμαντής - 1988
Ευαγγελινός Βασίλης - 2010
Ευαγγελινού Άλκηστις Αλκυόνη 2011
Ζησίμου Ευγενία Σκίουρος 2010
Θανάσουλας Δήμος Γατόπαρδος 1995
Καζάκος Γιώργος Τσακάλι 2000
Καϊδαντζής Θοδωρής - 2001
Καλαντζή Λένα Βάτραχος 2010
Καλλιαμβάκος Κώστας Τσακάλι 2006
Καλογεράκη Ευθυμία Δελφίνι 1999
Καντάς Ιάσωνας Χάθι 2007
Καραγιώργου Αγγελική Πυγολαμπίδα 2002
Καραλή Ίριδα Φλαμίνγκο 2017
Καρλή Σταματία - 2001
Καραμάνη Αγγελική Κοράλλι 1999
Καραμάνης Δημήτρης ✞ Σκαραβαίος 1999
Καραμάνης Νίκος Πάνθηρας 1999
Κάρνιακ Νίκος - 1988
Κιάμος Αποστόλης Αετός 2006
Κόντος Γιάννης Αρκούδος 2006
Κοτσώνης Χρήστος Μπαλού 1999
Κουντουρέα Λήδα Βίδρα 2010
Λαγουτάρης Μάριος Κάστορας 2008
Λιάσκου Ιωάννα Αλκυόνα 2006
Λουζιώτη Μυρτώ Λύρα 2006
Μαθιόπουλος Δημοσθένης Αστακός 1993
Μακρής Αλέκος Μπαλού 2007
Μηλιαρέσης Κωσταπάνος Χταπόδι 2009
Μουζάκη Έφη Λυκομάνα 1999
Μουζάκης Νίκος Βεγκούγκα 1999
Μπύρογλου Νίκος Ραν 1999
Μωραΐτη Όλγα Φένεκ 2012
Νικολάου Σάσσυ Κοάλα 2002
Νικολαΐδου Πένυ Λύρα 2015
Νταλάκα Χριστίνα Τάιρα 2011
Παλάκης Κωνσταντίνος - 2011
Πάλλης Θανάσης Μπαγκήρα 1999
Πανοπούλου Άννα Αντιλόπη 2009
Παπαγεωργόπουλος Αλέξανδρος Πάνθηρας 2001
Παπαγεωργόπουλος Παναγιώτης Μύγας 2001
Παπαγιαννόπουλος Φίλιππος Γατόπαρδος 2011
Παπαδάκη Ναυσικά Κόι 2010
Παπασπύρου Σοφία - 2007
Παππά Αλίκη - 2010
Πλασκασοβίτη Χριστιάνα Φαό 2007
Πορίχης Παναγιώτης - 2009
Πρόκος Δημήτρης Λεμούριος 2001
Ροκά Ελβίρα Αλεπού 2013
Σακαλακτσιόγλου Κωνσταντίνος Λύγκας 2010
Σαμαρά Βίκυ Νυφίτσα 2003
Σαραντοπούλου Ναταλία - 2011
Σγουρίδη Χριστίνα Χάθι 1990
Σκανδάλη - Πούλου Πένυ - 2013
Σκοντράνη Ίνες Νυχτερίδα 2018
Σουρβίνου Αγγελική Κουκουβάγια 2007
Στεργιόπουλος Χρύσανθος Λύκος 2011
Στέτσικας Λευτέρης Σκατζόχοιρος 2015
Στέφανάκος Μάριος Λύκος 2011
Στεφανίδη Μαρία - 2012
Στόκας Γιάννης Ρακούν 2010
Σώκου Μαρία - 2007
Τζαβάρα Ντίνα Νυφίτσα 2011
Τζιανετόπουλος Στέλιος Καρχαρίας 1995
Τίγκιλης Νικόλας - 2006
Τριανταφύλλου Αναστασία Κοάλα 2009
Τσακίρης Χρύσανθος Κρι-Κρι 1995
Φλίνου Κωνσταντίνα Νυφίτσα 2009
Φιλιππόπουλος Κώστας - 1988
Χατζηδάκης Σοφοκλής Λύγκας 2008
Χέλμης Γιώργος - 2011
Χρονόπουλος Κωνσταντίνος Ταύρος 2016

Επεξήγηση συμβόλων:

Α: Αρχηγός
Υ: Υπαρχηγός
Ε: ΕΚΣ
Μ: Μέλος
Π: Παλαιός Πρόσκοπος
Κίτρινο: Λυκοπούλων
Πράσινο: Προσκόπων
Καφέ: Ανιχνευτών
Γαλάζιο: Δικτύου
Μωβ: Συστήματος

● Το έτος αφορά πότε πρωτογράφτηκε στο Σύστημα μας.
● Τα καθήκοντα εμφανίζονται από το πιο παλιό στο πιο καινούριο.

● Το Μωβ σηματάκι με το Ε σημαίνει ότι είναι δικά μας παιδιά που βρίσκονται ενεργα σε άλλα Συστήματα.


Συνεργάτες

Φίλοι και συνεργάτες που μας βοήθησαν από το 1999

Ονοματεπώνυμο: Προσκοπικό όνομα: Προέλευση:
Αβραάμ Αλέξανδρος Πάνθηρας Ένωση Παλαιών Προσκόπων
Αθανασοπούλου Δώρα - 2ο Π Χαλανδρίου
Αμουργή Έλενα Αϊδόνι 1ο Α/Π Νέας Ιωνίας
Βαλοδήμου Αγγελική - παλιό μέλος του Συστήματος
Βενέτος Θάνος Σίλ 18ο Π Αμπελοκήπων
Γαβαλάς Άγγελος Κοράκι 4ο Π Βριλησσίων
Γαβαλάς Γιώργος Σκορπιός Ένωση Παλαιών Προσκόπων
Γιαννάκης Στέφανος - ΕΚΣ
Γκίνης Θανάσης - Ένωση Παλαιών Προσκόπων
Γκόρη Ουρανία - ΕΚΣ
Δασκαλόπουλος Γιώργος - εξωτερικός συνεργάτης
Δούκα Σταυριάνα - εξωτερικός συνεργάτης
Θρεψιάδης Σπύρος Ρακούν 2ο Π Ψυχικού
Καρανίκας Άρης - ΕΚΣ
Κασιμιώτη Μάρθα - εξωτερικός συνεργάτης
Κιάμος Τάσος - Γονέας
Κιούσης Κώστας Αγριόχοιρος 4ο Π Βριλησσίων
Καζάκος Θράσος - Γονέας
Κούβαρης Νέστορας - παλιό μέλος του Συστήματος / ΕΚΣ
Κούτσια Σοφία Χελιδόνι 1ο Α/Π Νέας Ιωνίας
Κουτρούλη Φωτεινή Πάπια 2ο Π Χαλανδρίου
Κωνσταντοπούλου Δανάη - εξωτερικός συνεργάτης
Λαγουτάρης Στράτος - Γονέας
Λαμπροπούλου Μαρία - Γονέας
Μακρής Παναγιώτης - ΣΕΟ Τ.Τ. Χαλανδρίου
Μιχαλακόπουλος Μιχάλης - παλιό μέλος του Συστήματος
Μπατζοπούλου Μαρία Μαρμότα 1ο Π Νέας Ερυθραίας
Μπελιβανάκης Λευτέρης Νυχτερίδα ΕΚΣ
Μπίκουλης Μιχάλης - ΕΚΣ
Νίνος Πέτρος - ΕΚΣ
Νούσης Κώστας Πήγασος 1ο Π Νέας Ερυθραίας
Παναγιωτίδη Ιωάννα - ΣΕΟ Τ.Τ. Χαλανδρίου
Πάνου Θάνος - παλιό μέλος του Συστήματος
Παντελής Κώστας Κόνδορας 4ο Π Βριλησσίων
Παπαδέα Κασταλία Λύκαινα 2ο Π Χαλανδρίου
Παπακωνσταντίνου Δημήτρης Μπαγκήρα 2ο Π Χαλανδρίου
Παπασπύρου Ιφιγένεια - ΕΚΣ
Παππά Φωτεινή - Γονέας
Πρωτονοτάριου Φλώρα - ΕΚΣ
Ραφαηλίδου Μαρία Μπαλού 2ο Π Χαλανδρίου
Ρωμανιουδάκη Ρένα - ΕΚΣ
Σάρλας Αλέξης - εξωτερικός συνεργάτης
Σωτηροπούλου Ολυμπία Μαγκ 1ο Δ/Π Πεντέλης
Ταλάεβιτς Ίγκορ Κρι-Κρι 2ο Π Χαλανδρίου
Ταλάεβιτς Όλεγκ Αγριόγατος 2ο Π Χαλανδρίου
Τσουρλάκη Κατερίνα Λιβελούλα 2ο Π Χαλανδρίου
Χαζίρης Αντώνης - εξωτερικός συνεργάτης
Χρονόπουλος Πάρης Μονόκερως 1ο Ν/Π Λυκόβρυσης